Któż nie lubi ciasteczek? Mozart, Beethoven, ba - nawet Bach nie mogli się im oprzeć. Nasza strona też je lubi... Pozostając na niej pozwalają jej Państwo na schrupanie Waszego ciasteczka. Proszę się nie martwić. Jest dobrze wychowana. Schrupie tylko jedno a resztę zostawi. :) Więcej na temat ciasteczek znajdą Państwo w polityce prywatności.

księga gości

Napisz coś do nas!

Kasia

15.06.2022

Bucuresti / Romania

Ale było super widzieć Panów w Bukareszcie! Już dawno się tak nie pośmiałam

Grzegorz

24.05.2022

Gdynia

Absolutnie fantastyczny był wczorajszy koncert uświetniający wręczenie nagród Gdynia Bez Barier. Było wzruszająco i jednocześnie przezabawnie. Opanowanie czystej i melodyjnej gry na baloniku do mistrzostwo świata :)

Alicja Dąbrowska

22.04.2022

Grodzisk Mazowiecki

Kochana Grupo MoCarta, wczoraj mogliśmy bawić się z Wami na kolejnym Waszym wspaniałym koncercie "Grupa MoCarta wśród gwiazd", a w Ignasiu odżyły wspomnienia z dawnych Waszych koncertów. Przy tej okazji chcemy Wam bardzo podziękowąć, że jesteście i przez zabawę "przemycacie" piękną muzykę, w tak nietypowym i niepowtarzalym wydaniu. Ignacy mając 2 latka najpierw zakochał się w Grupie MoCarta, a potam w skrzypacach, byliście dla Niego inspiracją. Ta miłość trwa juz 8 lat za co z całego serca najpiękniej dziękujemy. Ignacy z rodzicami, Do obaczenia!!!

Gal Anonim

12.01.2022

Lublin

Panowie! Kiedy wrócicie do Koziego Grodu? ;)

Rubens Luciano Soares

30.10.2021

Aparecida-SP Brasil

Parabéns , pelo extraordinário trabalho , muito bom , divertido e faz a plateia sempre querer mais . Saúde , paz e muito trabalho.

Dariusz

20.10.2021

Warszawa

Choć...tylko jeden z Was Szanowni Panowie - był dziś w naszym "Przedszkolu"...dziękuję, ze jesteście - tak cudownym/niepowtarzalnym/wyśmienitym/kreatywnym i takie tam ...Kwartetem :)

Justyna

16.10.2021

Gdansk

Dziękuję za wspaniały dzisiejszy koncert w Gdańsku! Jesteście fantastyczni. Mój pięcioletni syn ktory jest Waszym fanem ogromnie przeżywał ten koncert. Na dodatek po koncercie mial okazję uscisnac rękę Bolkowi i Filipowi, którego słowa " dzięki że wpadłeś " synek przeżywał aż do zaśnięcia

Alicja Boncol & Koalicja

17.08.2021

Siemianowice Śląskie

Nareszcie po tyyyylu latach mogłam Was, Panowie, posłuchać na żywo podczas VIII COUNTRY POD ŚNIEŻKĄ w Jeleniej Górze, bo jakoś tak zawsze mijaliśmy się w trasie :-) Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego radosnego muzykowania, pełnego finezji, brawury, inteligentnego poczucia humoru i sympatycznych osobowości. Dziękuję bardzo za doznania estetyczne! Wasza wierna fanka i reszta "Koalicji"

Paola Baiardi

07.05.2021

Tortona - Italia

Vi ho scoperto per caso, attraverso i video di YouTube. Siete strepitosi. La musica è sempre un'ottima compagnia e voi, con la vostra professionalità ed il vostro umorismo, siete sublimi nel rendere migliore la situazione che stiamo vivendo. Grazie

Teresa

01.02.2021

Warszawa

Panie Michale !!! Udało mi się znaleźć drogę, by osobiście podziękować Panu i całej Grupie za wspaniałe życzenia urodzinowe. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!! W całym moim życiu nie miałam tak cudownych życzeń i tak wspaniałej niespodzianki !!! Bardzo proszę o przekazanie podziękowań Pana Równie Wspaniałym Kolegom. Z ogromnym szacunkiem pozdrawiam. Teresa Świstak