Któż nie lubi ciasteczek? Mozart, Beethoven, ba - nawet Bach nie mogli się im oprzeć. Nasza strona też je lubi... Pozostając na niej pozwalają jej Państwo na schrupanie Waszego ciasteczka. Proszę się nie martwić. Jest dobrze wychowana. Schrupie tylko jedno a resztę zostawi. :) Więcej na temat ciasteczek znajdą Państwo w polityce prywatności.

księga gości

Napisz coś do nas!

Teresa

01.02.2021

Warszawa

Panie Michale !!! Udało mi się znaleźć drogę, by osobiście podziękować Panu i całej Grupie za wspaniałe życzenia urodzinowe. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!! W całym moim życiu nie miałam tak cudownych życzeń i tak wspaniałej niespodzianki !!! Bardzo proszę o przekazanie podziękowań Pana Równie Wspaniałym Kolegom. Z ogromnym szacunkiem pozdrawiam. Teresa Świstak

Sławomir Szyperski

12.10.2020

Józefów

W tym roku to już 276 lat minie od urodzin Mozarta, 25 lat od powstania Waszego kwartetu słowem słucham Was od ćwierćwiecza ! Dziękuję za pozytywny przekaz, myślę, że to co najważniejsze to zbudowanie i utrwalenie w słuchaczach tej relacji optymizm = Mozart

Jola z potomkami: Hanną i Krzysztofem

12.09.2020

Polkowice

Drodzy Panowie, dziękujemy za to, że dzięki Wam spędziliśmy dziś w Lubinie niezwykle przyjemny wieczór. Duża dawka wybornego humoru, wspaniałe gwiazdy i oczywiście uwielbiam i przez nas Artyści. Świetnie Panom z twórczością Wojciecha Młynarskiego. Czy zapowiadany na grudzień występ to będzie może program poświęcony twórczości mistrza słowa polskiego i celnej puenty?

Emre

31.05.2020

İSTANBUL/ TURKEY

Tek kelime ile seviliyorsunuz...

Светлана

16.05.2020

Саратов

К моему сожалению я узнала о вашей группе недавно. Влюбилась в ваши выступления сразу и слушаю каждый день. Понимаю какая у вас трудная работа и как супер здорово вы её выполняете. Я начала учить польский язык ради того, чтоб понимать ваши песни и рассказы. Словами не могу выразить всё моё восхищение. БЛАГОДАРЮ 1000000000000000000000 раз за ваше творчество.

Dariusz Stachera

10.05.2020

Częstochowa

Jesteście wspaniali!!!

Sławomir

10.01.2020

Szyperski

Zamienić ruch posuwisto-zwrotny na drgania fali dźwiękowej, która wywołuje szybsze bicie serca, wydzielanie endorfin, i gromadzi wspólnotę ludzi to nie tylko czysta fizyka czy fizjologia , to prawdziwy dar od Boga! Wiem, że aby uzyskać ten efekt trzeba kilku dekad ciężkiej pracy, wyrzeczeń, rozstań i życia ,,na walizkach", ale efekty są bezcenne, dajecie widzom radość i zaszczepiacie miłość do tego niepisanego dziedzictwa kultury światowej jaką jest muzyka klasyczna. W.A. Mozart pewnie wyprasza łaski dla Was u Najwyższego. Amen!

Ania

14.12.2019

Lublin

Panowie zapraszamy do Lublina :) dziś córka nasza 11msc mająca poznała Waszą twórczośc z YouTube i chciałaby Was na żywo usłyszeć.

Maciej

22.06.2019

Płock

Nie wyrażą słowa tego ani rymy ze Was lubię ...ot tak bez przyczyny Kupa drewna, cztery fraki... Czy pożytek z tego jaki ? Ale kiedy słucham Was To się zatrzymuje czas Wtedy ja i Mozart sam W skali "sześć" dziesiątkę dam :) Niech ze smyczków pył się sypie Niech się w głowach ludzi "rypie" Niech melodii płynie czar ... Bóg Wam włożył w ręce dar :)

Wincenty Bąbik

19.05.2019

Otwock

Zobaczę czy uda mi się was powtórnie zobaczyć na żywo tam razem w Otwocku. Miło wspominam wasze występy na Bielanach i Na Wale Miedzeszyńskim, oraz z transmisji TV. Pozdrawiam Wincenty