Któż nie lubi ciasteczek? Mozart, Beethoven, ba - nawet Bach nie mogli się im oprzeć. Nasza strona też je lubi... Pozostając na niej pozwalają jej Państwo na schrupanie Waszego ciasteczka. Proszę się nie martwić. Jest dobrze wychowana. Schrupie tylko jedno a resztę zostawi. :) Więcej na temat ciasteczek znajdą Państwo w polityce prywatności.

księga gości

Napisz coś do nas!

Rubens Luciano Soares

30.10.2021

Aparecida-SP Brasil

Parabéns , pelo extraordinário trabalho , muito bom , divertido e faz a plateia sempre querer mais . Saúde , paz e muito trabalho.

Dariusz

20.10.2021

Warszawa

Choć...tylko jeden z Was Szanowni Panowie - był dziś w naszym "Przedszkolu"...dziękuję, ze jesteście - tak cudownym/niepowtarzalnym/wyśmienitym/kreatywnym i takie tam ...Kwartetem :)

Justyna

16.10.2021

Gdansk

Dziękuję za wspaniały dzisiejszy koncert w Gdańsku! Jesteście fantastyczni. Mój pięcioletni syn ktory jest Waszym fanem ogromnie przeżywał ten koncert. Na dodatek po koncercie mial okazję uscisnac rękę Bolkowi i Filipowi, którego słowa " dzięki że wpadłeś " synek przeżywał aż do zaśnięcia

Alicja Boncol & Koalicja

17.08.2021

Siemianowice Śląskie

Nareszcie po tyyyylu latach mogłam Was, Panowie, posłuchać na żywo podczas VIII COUNTRY POD ŚNIEŻKĄ w Jeleniej Górze, bo jakoś tak zawsze mijaliśmy się w trasie :-) Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego radosnego muzykowania, pełnego finezji, brawury, inteligentnego poczucia humoru i sympatycznych osobowości. Dziękuję bardzo za doznania estetyczne! Wasza wierna fanka i reszta "Koalicji"

Paola Baiardi

07.05.2021

Tortona - Italia

Vi ho scoperto per caso, attraverso i video di YouTube. Siete strepitosi. La musica è sempre un'ottima compagnia e voi, con la vostra professionalità ed il vostro umorismo, siete sublimi nel rendere migliore la situazione che stiamo vivendo. Grazie

Teresa

01.02.2021

Warszawa

Panie Michale !!! Udało mi się znaleźć drogę, by osobiście podziękować Panu i całej Grupie za wspaniałe życzenia urodzinowe. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ !!! W całym moim życiu nie miałam tak cudownych życzeń i tak wspaniałej niespodzianki !!! Bardzo proszę o przekazanie podziękowań Pana Równie Wspaniałym Kolegom. Z ogromnym szacunkiem pozdrawiam. Teresa Świstak

Sławomir Szyperski

12.10.2020

Józefów

W tym roku to już 276 lat minie od urodzin Mozarta, 25 lat od powstania Waszego kwartetu słowem słucham Was od ćwierćwiecza ! Dziękuję za pozytywny przekaz, myślę, że to co najważniejsze to zbudowanie i utrwalenie w słuchaczach tej relacji optymizm = Mozart

Jola z potomkami: Hanną i Krzysztofem

12.09.2020

Polkowice

Drodzy Panowie, dziękujemy za to, że dzięki Wam spędziliśmy dziś w Lubinie niezwykle przyjemny wieczór. Duża dawka wybornego humoru, wspaniałe gwiazdy i oczywiście uwielbiam i przez nas Artyści. Świetnie Panom z twórczością Wojciecha Młynarskiego. Czy zapowiadany na grudzień występ to będzie może program poświęcony twórczości mistrza słowa polskiego i celnej puenty?

Emre

31.05.2020

İSTANBUL/ TURKEY

Tek kelime ile seviliyorsunuz...

Светлана

16.05.2020

Саратов

К моему сожалению я узнала о вашей группе недавно. Влюбилась в ваши выступления сразу и слушаю каждый день. Понимаю какая у вас трудная работа и как супер здорово вы её выполняете. Я начала учить польский язык ради того, чтоб понимать ваши песни и рассказы. Словами не могу выразить всё моё восхищение. БЛАГОДАРЮ 1000000000000000000000 раз за ваше творчество.