Któż nie lubi ciasteczek? Mozart, Beethoven, ba - nawet Bach nie mogli się im oprzeć. Nasza strona też je lubi... Pozostając na niej pozwalają jej Państwo na schrupanie Waszego ciasteczka. Proszę się nie martwić. Jest dobrze wychowana. Schrupie tylko jedno a resztę zostawi. :) Więcej na temat ciasteczek znajdą Państwo w polityce prywatności.

księga gości

Napisz coś do nas!

Dariusz Stachera

10.05.2020

Częstochowa

Jesteście wspaniali!!!

Sławomir

10.01.2020

Szyperski

Zamienić ruch posuwisto-zwrotny na drgania fali dźwiękowej, która wywołuje szybsze bicie serca, wydzielanie endorfin, i gromadzi wspólnotę ludzi to nie tylko czysta fizyka czy fizjologia , to prawdziwy dar od Boga! Wiem, że aby uzyskać ten efekt trzeba kilku dekad ciężkiej pracy, wyrzeczeń, rozstań i życia ,,na walizkach", ale efekty są bezcenne, dajecie widzom radość i zaszczepiacie miłość do tego niepisanego dziedzictwa kultury światowej jaką jest muzyka klasyczna. W.A. Mozart pewnie wyprasza łaski dla Was u Najwyższego. Amen!

Ania

14.12.2019

Lublin

Panowie zapraszamy do Lublina :) dziś córka nasza 11msc mająca poznała Waszą twórczośc z YouTube i chciałaby Was na żywo usłyszeć.

Maciej

22.06.2019

Płock

Nie wyrażą słowa tego ani rymy ze Was lubię ...ot tak bez przyczyny Kupa drewna, cztery fraki... Czy pożytek z tego jaki ? Ale kiedy słucham Was To się zatrzymuje czas Wtedy ja i Mozart sam W skali "sześć" dziesiątkę dam :) Niech ze smyczków pył się sypie Niech się w głowach ludzi "rypie" Niech melodii płynie czar ... Bóg Wam włożył w ręce dar :)

Wincenty Bąbik

19.05.2019

Otwock

Zobaczę czy uda mi się was powtórnie zobaczyć na żywo tam razem w Otwocku. Miło wspominam wasze występy na Bielanach i Na Wale Miedzeszyńskim, oraz z transmisji TV. Pozdrawiam Wincenty

Anna Wysocka

12.03.2019

Białystok/Siemiatycze/Warszawa

Dziękuję jeszcze raz za wyborny koncert w Białymstoku. Humor, dowcip, wirtuozeria, dobra rozrywka na najwyższym poziomie.

Jakub Sosin

01.03.2019

Myślenice

Jeśli bym mogl na bezludną wyspę zabrać tylko jedną rzecz to byłoby to DVD z Waszymi występami. Takie drobiazgi jak ogień, narzędzia, jedzenie czy dach nad głową człowiek zawsze jest w stanie sobie jakoś zorganizować, ale co ja bym zrobił bez mozliwości zobaczenia Was od czasu do czasu ?

cyprian kwiatkowski

14.02.2019

warszawa

Dzieki za wspaniala zabawe w Starych Babicach. Mam nadzieje ze ciasteczka beda smakowaly.

Piotr

09.10.2018

Poznań/Polska

Serdeczne pozdrowienia i ukłony dla Filipa przesyła słuchacz radiowej Trójki, kolega z ławki szkolnej i wspólnych zabaw (SP nr 66 w Poznaniu os. Przyjaźni). Duży szacunek dla talentu i efektów ciężkiej pracy. Licząc na możliwość uściśnięcia dłoni i okazji do krótkich wspomnień, życzę dalszych sukcesów! Piotr (wtedy z bloku nr 5).

GrupaMoCarta

02.10.2018

Warszawa/Polska

Droga Pani Weroniko! Niezwykle miło było nam widzieć Panią po latach kilku! Rozpoznać już nie było tak łatwo z racji kilkunastu centymetrów, jakie między innymi dodała Pani Matka Natura od tego czasu. Na szczęście wspólnym mianownikiem stała się twórczość. Dziękujemy jeszcze raz za ten prezent, który przechowujemy w naszym archiwum jak i za dzisiejszy wpis do naszej Księgi Gości, który również staje się właśnie historyczny, jako pierwszy w historii tej strony. :) Pozdrawiamy serdecznie!