Któż nie lubi ciasteczek? Mozart, Beethoven, ba - nawet Bach nie mogli się im oprzeć. Nasza strona też je lubi... Pozostając na niej pozwalają jej Państwo na schrupanie Waszego ciasteczka. Proszę się nie martwić. Jest dobrze wychowana. Schrupie tylko jedno a resztę zostawi. :) Więcej na temat ciasteczek znajdą Państwo w polityce prywatności.

księga gości

Napisz coś do nas!

Anna Wysocka

12.03.2019

Białystok/Siemiatycze/Warszawa

Dziękuję jeszcze raz za wyborny koncert w Białymstoku. Humor, dowcip, wirtuozeria, dobra rozrywka na najwyższym poziomie.

Jakub Sosin

01.03.2019

Myślenice

Jeśli bym mogl na bezludną wyspę zabrać tylko jedną rzecz to byłoby to DVD z Waszymi występami. Takie drobiazgi jak ogień, narzędzia, jedzenie czy dach nad głową człowiek zawsze jest w stanie sobie jakoś zorganizować, ale co ja bym zrobił bez mozliwości zobaczenia Was od czasu do czasu ?

cyprian kwiatkowski

14.02.2019

warszawa

Dzieki za wspaniala zabawe w Starych Babicach. Mam nadzieje ze ciasteczka beda smakowaly.

Piotr

09.10.2018

Poznań/Polska

Serdeczne pozdrowienia i ukłony dla Filipa przesyła słuchacz radiowej Trójki, kolega z ławki szkolnej i wspólnych zabaw (SP nr 66 w Poznaniu os. Przyjaźni). Duży szacunek dla talentu i efektów ciężkiej pracy. Licząc na możliwość uściśnięcia dłoni i okazji do krótkich wspomnień, życzę dalszych sukcesów! Piotr (wtedy z bloku nr 5).

GrupaMoCarta

02.10.2018

Warszawa/Polska

Droga Pani Weroniko! Niezwykle miło było nam widzieć Panią po latach kilku! Rozpoznać już nie było tak łatwo z racji kilkunastu centymetrów, jakie między innymi dodała Pani Matka Natura od tego czasu. Na szczęście wspólnym mianownikiem stała się twórczość. Dziękujemy jeszcze raz za ten prezent, który przechowujemy w naszym archiwum jak i za dzisiejszy wpis do naszej Księgi Gości, który również staje się właśnie historyczny, jako pierwszy w historii tej strony. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Weronika

29.09.2018

Ciechocinek/Polska

Droga Grupo MoCarta!

,,Kto gra na skrzypcach z akcentem polskim?
Oczywiście, że Michał Sikorski.
Nie zostawi w koncercie luk
Sympatyczny Paweł Kowaluk.
Dźwięk wiolonczeli, jak z nutek płaszczyk
Wyda z radością Bolesław Błaszczyk.
A atmosferę podkręca rzecz jasna
Wybitny pierwszy skrzypek - Filip Jaślar.
Kabaret i muzyka połączone ze sobą
Stworzyły Grupę MoCarta odlotową.
I niech MOC będzie z wami,
A MOZART inspiracją chwilami.''

Na pewno pamiętacie jak jakaś dziewczynka 2-3 lata temu na koncercie z okazji dwudziestolecia wręczyła wam w Toruniu kartkę z tym wierszem. Dzisiaj po koncercie w Gdańsku nawet to potwierdziliście.