Któż nie lubi ciasteczek? Mozart, Beethoven, ba - nawet Bach nie mogli się im oprzeć. Nasza strona też je lubi... Pozostając na niej pozwalają jej Państwo na schrupanie Waszego ciasteczka. Proszę się nie martwić. Jest dobrze wychowana. Schrupie tylko jedno a resztę zostawi. :) Więcej na temat ciasteczek znajdą Państwo w polityce prywatności.

księga gości

Napisz coś do nas!

羅中儀

03.07.2023

台灣

謝謝你們,今年很可惜錯過了你們在台灣的表演。不過我仍然支持你們,你們帶給我極大的幫助和療癒。我十分肯定你們的藝術,更重要的是你們的音樂,給我非常多的啟示。我愛你們♥

Liliana

30.04.2023

Gdańsk

Cudowne doświadczenie, bilet wykupiony na koncert rodzinny z dziećmi, ale prawda jest taka ze sama od lat czekałam aby móc zobaczyć Panow na żywo. Nietuzinkowe, przyjemne dla uszu i kłopotliwe dla buzi (bardzo bolała od nieschodzacego przez godzine uśmiechu) doswiadczenie. Bardzo dziękuję!

Jacek Kowalczyk

17.04.2023

Warszawa, Polska, Unia Europejska

Panowie! Jak najserdeczniej dziękuję Wam za wspaniałe, koncertowe zakończenie początku nowego tygodnia. Mówi się wszak: jaki poniedziałek taki cały tydzień. Więc jeszcze raz podwójnie dziękuję za wspaniały wieczór w Kuźnicy Kultury! Fakt, że chcieliście zauważyć moją skromną obecność na Waszym koncercie to trzeci powód moich podziękowań. Łączę wyrazy szacunku, dumy i wzruszenia, że o śmiechu nie wspomnę! Jacek

Ania B.

29.01.2023

Starogard Gdański

Cieszę się, że miałam okazję zobaczyć Wasz występ na żywo. Bardzo dziękuję za cenną lekcję dotyczącą interpunkcji. Jednak cały czas nie rozumiem, jaki jest problem z altowiolistami (czy altowiolinistami?)? Panie Pawle: niech sobie gadają co chcą - robi Pan dobrą robotę! Pana Koledzy również!

Aurelia

15.01.2023

Starogard Gdański

Wasz koncert w Gdańsku 14.01.2023 był cudowny! poprowadzony z gustem i dużą dozą humoru!!! Było mi niezmiernie miło uczestniczyć w Państwa koncercie! Na scenie przy Panach nie czułam tremy, myślę że dobrze wszystko wypadło! W przyszłości będę opowiadać wnukom, że miałam taki zaszczyt być i występować z Wami Kochani! Jesteście boscy ! życzę sukcesów na dalsze lata i dużo zdrowia !!! Serdecznie dziękuję za płytę !

Ewa

15.11.2022

Gdańsk, chociaż w sumie .... zachodniopomorskie

Cóż rzec mogę oprócz tego, że poczucie humoru macie nietuzinkowe i prezentuje się je nienachalnie i taktownie. Jestem Waszą fanką od zawsze do .... czasu, do którego pamięć pozwoli wspominać Was w bujanym fotelu przed kominkiem. Nie zmieniajcie się, Panowie ☀️

Kasia

15.06.2022

Bucuresti / Romania

Ale było super widzieć Panów w Bukareszcie! Już dawno się tak nie pośmiałam

Grzegorz

24.05.2022

Gdynia

Absolutnie fantastyczny był wczorajszy koncert uświetniający wręczenie nagród Gdynia Bez Barier. Było wzruszająco i jednocześnie przezabawnie. Opanowanie czystej i melodyjnej gry na baloniku do mistrzostwo świata :)

Alicja Dąbrowska

22.04.2022

Grodzisk Mazowiecki

Kochana Grupo MoCarta, wczoraj mogliśmy bawić się z Wami na kolejnym Waszym wspaniałym koncercie "Grupa MoCarta wśród gwiazd", a w Ignasiu odżyły wspomnienia z dawnych Waszych koncertów. Przy tej okazji chcemy Wam bardzo podziękowąć, że jesteście i przez zabawę "przemycacie" piękną muzykę, w tak nietypowym i niepowtarzalym wydaniu. Ignacy mając 2 latka najpierw zakochał się w Grupie MoCarta, a potam w skrzypacach, byliście dla Niego inspiracją. Ta miłość trwa juz 8 lat za co z całego serca najpiękniej dziękujemy. Ignacy z rodzicami, Do obaczenia!!!

Gal Anonim

12.01.2022

Lublin

Panowie! Kiedy wrócicie do Koziego Grodu? ;)